XV3560-2R7407-R
Numărul produsului DigiKey
283-XV3560-2R7407-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XV3560-2R7407-R
Descriere
CAP 400F -5% +10% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
400 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 3,2mOhm 1500h la 65°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – Cu înclichetare
Capacitanță
400 F
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Toleranță
-5%, +10%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
2,480" (63,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
3,2mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C