XV3550-2R7307-R
Numărul produsului DigiKey
283-XV3550-2R7307-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XV3550-2R7307-R
Descriere
CAP 300F -5% +10% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
300 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 4,5mOhm 1500h la 65°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XV3550-2R7307-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – Cu înclichetare
Capacitanță
300 F
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Toleranță
-5%, +10%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
2,047" (52,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
4,5mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C