HV1020-2R7505-R
Numărul produsului DigiKey
283-HV1020-2R7505-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HV1020-2R7505-R
Descriere
CAP 5F -10% +30% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 40mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
5 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
0,878" (22,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C