HV0810-2R7105-R
Numărul produsului DigiKey
283-HV0810-2R7105-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HV0810-2R7105-R
Descriere
CAP 1F -10% +30% 2.7V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 200mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HV0810-2R7105-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
1 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
0,532" (13,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C