XL60-2R7308T-R
Numărul produsului DigiKey
283-XL60-2R7308T-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XL60-2R7308T-R
Descriere
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3000 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Axial, Bidon – terminale cu șurub 0,23mOhm 1500h la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Borne cu șurub
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Carcasă, Montură contact
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Axial, Bidon – terminale cu șurub
Capacitanță
3000 F
Spațiu între derivații
Toleranță
0%, +20%
Mărime/Dimensiune
2,390" diam. x 5,433" L (60,70mm x 138,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
0,23mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C