BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
Numărul produsului DigiKey
283-2603-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/1A5018-10-R
Descriere
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Clamă 15 A 500V 1 Circuit Cartuș Orificiu străpuns
Categorie
Tip siguranță
Cartuș
Prod.
Tip suport siguranță
Clamă
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Vrac
Tensiune
Stare piesă
Activ
Orientare
Orizontal
Tip montare
Stil terminație
Pin PC
Dimensiune siguranță
0,197" diam. (5mm)
Material contact
Arc bronz
Valoare nominală curent (Amp)
15 A
Finisaj contact
Cositor
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Siguranțe cu diam. de 5mm