BK/GMA-1.5-R
Numărul produsului DigiKey
283-2834-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/GMA-1.5-R
Descriere
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
100A
I²t topire
1.6
Agenție de aprobare
CSA, PSE, UL
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.09 Ohms