BK/GMD-1.5-R
Numărul produsului DigiKey
283-2914-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/GMD-1.5-R
Descriere
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
100A
I²t topire
25.0
Agenție de aprobare
CSA, PSE/JET, UL
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.158 Ohms