BK/GMA-10-R
Numărul produsului DigiKey
283-2835-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/GMA-10-R
Descriere
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 A 125 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
200A
I²t topire
280.0
Agenție de aprobare
CSA, PSE, UL
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
125 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.006 Ohms