ZHCS400TA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ZHCS400TA |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323 |
Termen de livrare standard al producătorului | 40 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 40 V 400mA Montare pe suprafață SOD-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ZHCS400TA Modele |
Categorie | Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 40 µA @ 30 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F 20pF la 25V, 1MHz |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 40 V | Pachet dispozitiv furnizor SOD-323 |
Curent - Mediu rectificat (Io) 400mA | Temperatură de funcționare - Joncțiune – |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 500 mV @ 400 mA | Număr produs de bază |