DSS1NB32A222Q91A
Numărul produsului DigiKey
490-9797-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-9797-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
DSS1NB32A222Q91A
Descriere
FILTER LC(T) 2200PF TH
Referință client
Descriere detaliată
LC (tip T) Filtru EMI 3rd Comandă Trece-jos 1 Canal C = 2200pF 6 A Radial – 3 derivații
Categorie
Curent
6 A
Producător
Murata Electronics
Valori
C = 2200pF
Serie
Protecție ESD
Nu
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Aplicații
De uz universal
Tip
Trece-jos
Tensiune - Nominală
100V
Ordine filtru
3rd
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
LC (tip T)
Pachet/cutie
Radial – 3 derivații
Număr de canale
1
Mărime/Dimensiune
0,335" L x 0,138" l (8,50mm x 3,50mm)
Frecvență centrală/decuplare
Înălțime
0,295" (7,50mm)