TPSMF4L28A
Numărul produsului DigiKey
F7544TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7544CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7544DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMF4L28A
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 8,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPSMF4L28A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,8A