SMF4C28AH-Q
Numărul produsului DigiKey
118-SMF4C28AH-QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SMF4C28AH-QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SMF4C28AH-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF4C28AH-Q
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DFN3419
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 8,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DFN3419
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Nu
Serie
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,8A