1PS76SB40,135 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1PS76SB40,135 |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD323 |
Termen de livrare standard al producătorului | 30 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 40 V 120mA Montare pe suprafață SOD-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1PS76SB40,135 Modele |
Categorie | Viteză Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 10 µA @ 40 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F 5pF la 0V, 1MHz |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 40 V | Pachet dispozitiv furnizor SOD-323 |
Curent - Mediu rectificat (Io) 120mA | Temperatură de funcționare - Joncțiune 150°C (max.) |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1 V @ 40 mA | Număr produs de bază |