SMBJ24CA-13 nu se mai fabrică și nu mai este disponibil în oferta DigiKey.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Diodes Incorporated
În stoc: 48.529
Fișă de date
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 86.199
Fișă de date
Bourns Inc.
În stoc: 373
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Similar
STMicroelectronics
Similar
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
38,9V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
DO-214AA
SMBJ24CA-13
Numărul produsului DigiKey
SMBJ24CADITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ24CADICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ24CA-13
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SMBJ24CA-13 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V