BZT52C4V3TQ-7-F
Numărul produsului DigiKey
31-BZT52C4V3TQ-7-FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-BZT52C4V3TQ-7-FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-BZT52C4V3TQ-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C4V3TQ-7-F
Descriere
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 4.3 V 300 mW ±7% Montare pe suprafață SOD-523
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Grad
Automobile
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±7%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
90 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 1 V