BZX585-B4V3,115 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BZX585-B4V3,115 |
Descriere | DIODE ZENER 4.3V 300MW SOD523 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 4.3 V 300 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1.1 V @ 100 mA |
Prod. | Temperatură de funcționare -65°C – 150°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă DigiKey nu mai oferă acest produs | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±2% | Pachet/cutie |
Putere - Max 300 mW | Pachet dispozitiv furnizor SOD-523 |
Impedanță (Max) (Zzt) 90 Ohms | Număr produs de bază |
Curent - Scurgere inversă la Vr 3 µA @ 1 V |