B1100LB-13-F
Numărul produsului DigiKey
B1100LB-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
B1100LB-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
B1100LB-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1100LB-13-F
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B1100LB-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
100pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
750 mV @ 1 A