SD2010S100S1R0
Numărul produsului DigiKey
478-SD2010S100S1R0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-SD2010S100S1R0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-SD2010S100S1R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SD2010S100S1R0
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A 2010
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață 2010/DO-214AC
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
2010/DO-214AC
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 1 A