CDBB2100-G
Numărul produsului DigiKey
641-1109-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1109-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1109-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDBB2100-G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDBB2100-G Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 100 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-214AA (SMB)
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 2 A