AZ1117ID-3.3TRG1
Numărul produsului DigiKey
31-AZ1117ID-3.3TRG1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AZ1117ID-3.3TRG1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AZ1117ID-3.3TRG1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ1117ID-3.3TRG1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A TO-252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AZ1117ID-3.3TRG1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,4V la 800mA
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
6 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Închidere termică
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V