DMN6140L-13
Numărul produsului DigiKey
DMN6140L-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN6140L-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN6140L-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN6140L-13
Descriere
MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 1,6A (Ta) 700mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMN6140L-13 Modele
Atributele produsului
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
315 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
700mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
140mOhm la 1,8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
8.6 nC @ 10 V