ERZ-E11A241
Numărul produsului DigiKey
P16683-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ERZ-E11A241
Descriere
VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
240 V 6 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 13mm
Categorie
Tensiune varistor (Max)
264 V
Producător
Panasonic Industry
Curent - Supratensiune
6 kA
Serie
Energie
84J
Ambalaj
Vrac
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
620 pF @ 1 kHz
Volți c.a. maxim
150 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
200 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
216 V
Pachet/cutie
Disc 13mm
Tensiune varistor (tipică)
240 V