AP2210N-3.3TRG1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Diodes Incorporated
În stoc: 5.670
Fișă de date
Similar
Microchip Technology
În stoc: 49.758
Fișă de date
Similar
Microchip Technology
Richtek USA Inc.
În stoc: 811
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-3
Diodes Low Dropout Regulators | Digi-Key Daily
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP2210N-3.3TRG1
Numărul produsului DigiKey
AP2210N-3.3TRG1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP2210N-3.3TRG1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP2210N-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP2210N-3.3TRG1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
AP2210N-3.3TRG1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
180 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
15 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
75dB (100Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 300mA