RT9161-33GV
Numărul produsului DigiKey
1028-RT9161-33GVTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1028-RT9161-33GVCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1028-RT9161-33GVDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RT9161-33GV
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-3
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 300mA
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
12V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V