AP2210N-3.3TRE1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | AP2210N-3.3TRE1 |
Descriere | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | AP2210N-3.3TRE1 Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 180 µA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Alimentare (Max) 15 mA |
Stare piesă Activ | PSRR 75dB (100Hz) |
Configurație ieșire | Funcții de control – |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tensiune - Intrare (Max) 13,2V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 3,3V | Pachet/cutie TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-3 |
Cădere de tensiune (Max) 0,5V la 300mA | Număr produs de bază |