OPA2180IDR
Numărul produsului DigiKey
296-30072-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-30072-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-30072-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
OPA2180IDR
Descriere
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Deviație zero Amplificator 2 Circuit Șină la șină 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
OPA2180IDR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
15 µV
Prod.
Curent - Alimentare
450µA (x2 canale)
Serie
Curent - Ieșire/Canal
18 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Interval (min.)
4.5 V
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (max.)
36 V
Tip amplificator
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de circuite
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Șină la șină
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Viteză de salt
0,8V/µs
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Produs cu amplificare lățime de bandă
2 MHz