SMA6F24A-M3/H
Numărul produsului DigiKey
112-SMA6F24A-M3/HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-SMA6F24A-M3/HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-SMA6F24A-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA6F24A-M3/H
Descriere
TVS DIODE 24VWM 39VC DO221AC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
39V Clemă 15,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-221AC (SlimSMA)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15,4A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Telecom
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
DO-221AC, Derivații plate SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
39V