DRP024V240W1AA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Delta Electronics
În stoc: 180
Fișă de date
Similar
Selec Controls USA Inc.
În stoc: 107
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRP024V240W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1228-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP024V240W1AA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DRP024V240W1AA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
84%
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,67" L x 3,35" l x 4,76" Î (118,5mm x 85,0mm x 121,0mm)