DRF-24V240W1GBA
Numărul produsului DigiKey
1145-DRF-24V240W1GBA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRF-24V240W1GBA
Descriere
AC/DC DIN RAIL 24V 240W COATED
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
10A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Eficiență
94%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
4,87" L x 1,57" l x 4,60" Î (123,7mm x 39,9mm x 116,8mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V