445I23D25M00000
Numărul produsului DigiKey
110-445I23D25M00000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-445I23D25M00000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-445I23D25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
445I23D25M00000
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 40 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
445I23D25M00000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,053" (1,35mm)
Capacitanță sarcină
18pF