MMZ1608R301ATA00
Numărul produsului DigiKey
445-MMZ1608R301ATA00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MMZ1608R301ATA00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MMZ1608R301ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1608R301ATA00
Descriere
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Descriere detaliată
300 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 500mA 250mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMZ1608R301ATA00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
250mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
300 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)