ALT3232M-151-T001
Numărul produsului DigiKey
445-174375-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-174375-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-174375-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ALT3232M-151-T001
Descriere
PULSE XFMR 1CT:1CT 150UH
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150µH LAN 10/100/1000 bază în T Transformator de impulsuri 1CT:1CT Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ALT3232M-151-T001 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ET (Volt-Timp)
Producător
TDK
Raport rotații - Principal:Secundar
1CT:1CT
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,126" l (3,20mm x 3,20mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,114" (2,90mm)
Tip transformator
LAN 10/100/1000 bază în T
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Inductanță
150µH