MCZ1210AH900L2TA0G
Numărul produsului DigiKey
445-MCZ1210AH900L2TA0GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MCZ1210AH900L2TA0GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MCZ1210AH900L2TA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCZ1210AH900L2TA0G
Descriere
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,75Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MCZ1210AH900L2TA0G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,75Ohm