ACM2012-900-2P-T001
Numărul produsului DigiKey
445-15969-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-15969-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-15969-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM2012-900-2P-T001
Descriere
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 190mOhm
Modele EDA/CAD
ACM2012-900-2P-T001 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Valoare nominală curent (Max)
400mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
190mOhm