ECS-250-18-23A-JGN-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-250-18-23A-JGN-TR |
Descriere | CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 30 Ohms 2-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-250-18-23A-JGN-TR Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 30 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 25 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 2-SMD (6x3,5) |
Stabilitate frecvență ±30ppm | Mărime/Dimensiune 0,236" L x 0,138" l (6,00mm x 3,50mm) |
Toleranță frecvență ±20ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,043" (1,10mm) |
Capacitanță sarcină 18pF |