CM1610H32768DZFT
Numărul produsului DigiKey
300-8873-2-ND - Bandă și mosor (TR)
300-8873-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
300-8873-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CM1610H32768DZFT
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (1,6x1)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,039" l (1,60mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF