FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
Numărul produsului DigiKey
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
8pF