S-1313D18-A4T1U3
Numărul produsului DigiKey
1662-3034-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1662-3034-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1662-3034-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
S-1313D18-A4T1U3
Descriere
IC REG LIN 1.8V 200MA HSNT-4-A
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA HSNT-4-A
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,58V la 100mA
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
1.35 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Închidere termică
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
4-SMD, plăcuță expusă cu conductoare plate
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V