ECS-.327-12.5-1210-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-.327-12.5-1210-TR |
Descriere | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-.327-12.5-1210-TR Modele |
Categorie | Capacitanță sarcină 12,5pF |
Prod. | ESR (Rezistență serie echivalentă) 90 kOhms |
Serie | Mod operare Fundamental |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Tip kHz Cristal (furcă reglaj fin) | Tip montare Montare pe suprafață |
Frecvență 32.768 kHz | Pachet/cutie |
Stabilitate frecvență – | Mărime/Dimensiune 0,047" L x 0,039" l (1,20mm x 1,00mm) |
Toleranță frecvență ±20ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,020" (0,50mm) |