SWM12-12-EV-P5 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 89
Fișă de date
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 208
Fișă de date
În stoc: 0
În stoc: 0
În stoc: 512
Phihong USA
În stoc: 731
12V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
CUI External Medical Power Supplies | Digi-Key Daily
SWM12-12-EV-P5
Numărul produsului DigiKey
179-SWM12-12-EV-P5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SWM12-12-EV-P5
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Europa
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Lamă fixă
Conector intrare
CEE 7/16
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,11" L x 1,62" l x 1,11" Î (53,5mm x 41,2mm x 28,2mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
Schemă CB, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL
Curent - Ieșire (Max)
1A
Număr standard
C22.2 nr. 60601-1; 55024; 55032 clasa B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Putere (wați)
12 W