PSAA12E-120L6-R
Numărul produsului DigiKey
993-PSAA12E-120L6-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSAA12E-120L6-R
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Producător
Phihong USA
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Europa
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Lamă fixă
Conector intrare
CEE 7/16
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,80" L x 1,34" l x 1,81" Î (71,2mm x 34,0mm x 46,0mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
cULus
Curent - Ieșire (Max)
1A
Greutate
0,187lb (84,82g)
Putere (wați)
12 W