SWH15-12-EW-P5
Numărul produsului DigiKey
179-SWH15-12-EW-P5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SWH15-12-EW-P5
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 12 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SWH15-12-EW-P5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW
Producător
Bel Power Solutions
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
83%
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Europa
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
70,9" (1,80m)
Tip intrare
Lamă fixă
Conector intrare
KSC 8305
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,44" L x 1,56" l x 1,79" Î (62,1mm x 39,7mm x 45,4mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
CE
Curent - Ieșire (Max)
1A
Număr standard
Putere (wați)
12 W