MAX30034CUA+T
Numărul produsului DigiKey
MAX30034CUA+TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MAX30034CUA+TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MAX30034CUA+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX30034CUA+T
Descriere
IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI de protecție la supratensiune 10,3V Comutator intern 8-uMAX/uSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAX30034CUA+T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Număr de circuite
4
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Tensiune - Fixare
10,3V