REM30-2412SW
Numărul produsului DigiKey
945-3204-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REM30-2412SW
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 2,5A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
REM30-2412SW Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Prod.
Putere (wați)
30 W
Serie
Tensiune - Izolație
5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP, 5 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
2,00" L x 1,00" l x 0,40" Î (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)