MSP3V3-M3/89A
Numărul produsului DigiKey
MSP3V3-M3/89AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
MSP3V3-M3/89AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MSP3V3-M3/89AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MSP3V3-M3/89A
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 11.5V DO219AD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11,5V Clemă 87A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-219AD (MicroSMP)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MSP3V3-M3/89A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
87A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
150W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Pachet/cutie
DO-219AD
Tensiune - Străpungere (Min)
4,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
11,5V