ACS72981ELRATR-200U3
ACS72981ELRATR-200U3
Numărul produsului DigiKey
620-ACS72981ELRATR-200U3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS72981ELRATR-200U3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS72981ELRATR-200U3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS72981ELRATR-200U3
Descriere
CURRENT SEN HE/DIFFERENTIAL 200A
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 200A 1 Canal Efect Hall, Diferențial Unidirecțional Modul 7-PowerSMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS72981ELRATR-200U3 Modele
Atributele produsului
Frecvență
c.c. – 250kHz
Prod.
Liniaritate
±0,8%
Serie
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Timp de răspuns
1,8µs
Curent - Alimentare (Max)
14mA (tipic)
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Detectare
Polarizare
Unidirecțional
Pachet/cutie
Modul 7-PowerSMD
Sensibilitate
6,6mV/A