ACS37612LLUALU-010B5
Numărul produsului DigiKey
620-ACS37612LLUALU-010B5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS37612LLUALU-010B5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS37612LLUALU-010B5DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS37612LLUALU-010B5
Descriere
CURRENT SENSOR HE 8-TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent – 1 Canal Efect Hall Bidirecțional 8-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Acuratețe
±2%
Prod.
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
16mA
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Grad
Automobile
Tip senzor
Calificare
AEC-Q100
Curent - Detectare
Polarizare
Bidirecțional
Număr de canale
1
Tip montare
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Pachet/cutie
8-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Sensibilitate
10mV/g
Pachet dispozitiv furnizor
8-TSSOP
Frecvență
c.c. – 120kHz
Număr produs de bază
Liniaritate
±1%