TPS1H200AQDGNRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-50416-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-50416-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-50416-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS1H200AQDGNRQ1
Descriere
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 8MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 2,5A 8-HVSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS1H200AQDGNRQ1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Prod.
Rds pornit (tipic)
200mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Repornire automată
Tip comutator
Protecție la defecțiune
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Grad
Automobile
Configurație ieșire
Parte ridicată
Calificare
AEC-Q100
Tip ieșire
Canal-N
Tip montare
Montare pe suprafață
Interfață
Pornit/Oprit
Pachet dispozitiv furnizor
8-HVSSOP
Tensiune - Sarcină
Pachet/cutie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
4V – 40V