929984-01-36-RK
Numărul produsului DigiKey
3M157430-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929984-01-36-RK
Descriere
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
36 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Cositor
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
929984-01-36-RK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Înălțime izolație
0,150" (3,81mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,125" (3,18mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip contact
În furcă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
1000V